HAKKIMIZDA
Ana Sayfa HAKKIMIZDA
imgabout
HAKKIMIZDA

 

2000 yılından itibaren koltuk döşeme ve yenileme faaliyetinde bir numaralı çözüm ortağı olan Teknik Döşeme Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve benzersizliğe odaklanarak size mobilya tamirini en iyi şekilde sunmaya kararlıyız. Koltuk bakım, tamir ve onarım çalışmalarını yılların tecrübesiyle müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Teknik Döşeme koltuk tamiri mobilya cila yenileme ve sandalye bakımı ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Bu tür işlemlerde koltuklarınızı adresinizden alarak gerekli çalışmaları yapıp tekrar adresinize getiriyoruz. Koltuk onarımlarınızı en hızlı şekilde yapıp size teslim etmekteyiz. Firmamız oldukça titiz davranır ve koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturur.

Teknik Döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz. Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz koltuk, kanepe, berjer veya sandalye için bizlerden almış olduğunuz fiyatta mutabık isek evinize servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran koltuk takımları, çekyat takımları, sandalye, berjer, puf  veya salon takımlarımız geliyor. Küçülen yaşam alanları nedeniyle açıla bilir ve ayrıla bilir koltuk takıları, çok önemli. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin Kayseri Teknik Döşeme firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz.

 

Telefon
Bize Yazın
WhatsApp
Instagram
Bu site, Gelişim Medya® Kayseri Web Tasarım Sistemi ile hazırlanmıştır.